advertica-default-slider-image

Hurtownia odzieży używanej.

Jako hurtowania odzieży używanej działamy na Polskim rynku już od ponad 15 lat, posiadamy bardzo bogate doświadczenie w imporcie odzieży używanej oraz bardzo dobrą renomę wśród odbiorców Polskich handlujących odzieżą używaną. Odzież używana sprowadzana przez naszą firmę trafia do Polskich sklepów – lumpeksów oraz do hurtowni odzieży używanej.
Odzież używana do naszych Polskich magazynów zostaje przywożona bezpośrednio z Anglii i Irlandii, a ponadto nie ma pomiędzy naszą hurtownią odzieży używanej dodatkowych pośredników, którzy by mieli nam te odzież dostarczać. Działamy wykonując zbiórki door-to-door zwane inaczej: „od drzwi do drzwi”. Odzież używana oferowana poprzez naszą hurtownie jest towarem w 100%-tach niesortowanym. Odzież używana zamawiana przez klientów może zostać dostarczona kurierem lub przy większych ilościach możemy sami dowieźć odzież do klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży odzieży używanej oraz profesjonalne podejście do każdego klienta jakim możemy się pochwalić jako hurtownia odzieży używanej owocuje udanymi transakcjami na linii Werona, a sklep z odzieżą używaną lub na linii pomiędzy Werona, a hurtownia odzieży używanej.
Kupując odzież używaną w firmie Werona mają Państwo gwarancje sukcesu Państwa firmy, ponieważ odzież używana do Polski jest sprowadzana z najbogatszych dzielnic Anglii oraz Irlandii.

Dostarczamy najwyższej jakości bezpośrednio z Anglii i Irlandii odzież używaną.

Zapraszamy

Hurtownia odzieży używanej