advertica-default-slider-image

Na samym początku musimy policzyć ile potrzebujemy gotówki na otwarcie sklepu stacjonarnego w naszym mieście.

Home  >>  Uncategorized  >>  Na samym początku musimy policzyć ile potrzebujemy gotówki na otwarcie sklepu stacjonarnego w naszym mieście.

Na samym początku musimy policzyć ile potrzebujemy gotówki na otwarcie sklepu stacjonarnego w naszym mieście.

On Listopad 15, 2014, Posted by , In Uncategorized, With No Comments

Na samym początku otwarcia naszej działalności liczymy czy nasz biznes jest w stanie na siebie zarobić – jeśli tego nie wykonamy to najlepiej nie otwierać własnej działalności, ponieważ zazwyczaj wydaje nam się, że jesteśmy wstanie osiągnąć więcej niż jest to możliwe. Postępujemy od samego początku w miarę racjonalnie i dokładnie analizujemy swoje możliwości, dlatego na samym początku liczymy na co wydamy pieniądze podczas zakładania sklepu z odzieżą używaną.
W 4 punktach zamierzamy opowiedzieć wam co tak naprawdę na samym początku generuje największe koszta.

  1. Wyposażenie sklepu
  2. Reklama zewnętrzna sklepu
  3. Remont sklepu
  4. Zakup odzieży używanej

Powinniśmy pamiętać, że po wydatkach na uruchomienie sklepu powinniśmy mieć jeszcze troche gotówki odłożonej na tzw. czarną godzine, która bardzo często później eliminuje wiele firm z rynku. Należy nie spodziewać się od razu wysypu klientów i pierwsze 2-3 miesiące mogą być dla nas bardzo ciężkie. Reklama przyciągnie bardzo powoli klientów, jednak jeśli odzież używana będzie wysokiej jakości to Ci klienci będą wracać wraz z dodatkową „szeptaną” reklamą wśród swoich znajomych.